Csatlakozz Hozzánk és Építsd fel nálunk karriered!

Legyél részese valami másnak ami semmi máshoz sem fogható.
Ha szereted az egyedit, az igazán nagy luxust, akkor nálunk a helyed. Minden nap lehetőséged van arra, hogy új kihívásokkal és izgalmas feladatokkal találkozz, amitől szintet tudsz lépni!

Keresünk egy magabiztos és hatékony Fürdőszoba Értékesítési Szakértőt, aki szívesen segít a vásárlóknak a legjobb termékek kiválasztásában és biztosítja, hogy minden ügyfél elégedetten távozzon.

Venezia:  luxus és prémium minőségű fürdőszobai termékekben és burkolatokban vezető szerepet tölt be több mint 30 éve.

CÍM:
1152 Budapest,
Városkapu utca 8.

karrier@venezia.hu

✓ Luxus munkakörnyezet

Nem mindegy, hogy mi vesz Téged körül, hogy valami látványosat tudj véghez vinni. Nálunk luxus környezetben lehetsz egész nap!

✓ Hosszú távú munkalehetőség

30 éve vagyunk a piacon meghatározó cégként. Hosszú távú munkát kínálunk számodra, így biztonságban érezheted magad!

✓ Mentor program

Nehéz valami újba belekezdeni, hisz amit nem ismerünk az ijesztő tud lenni. A betanulási időszakban egy profi mentort kapsz magad mellé!

Munkakör, elvégzendő feladatok:

  • érkező látogatók köszöntése, tájékoztatása, segítése
  • a megvásárolni kívánt termékekről rendelés készítése, majd annak után követése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon és e-mail-ben
  • pénztárkezelés

Elvárások:

  • igényes megjelenés
  • jó kommunikációs készség
  • bejegyzés mentes hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • irodai, ügyfélkezelői szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • önállóság, megbízhatóság, rendszerszemlélet
  • „b” kategóriás jogosítvány és saját autó (munkába járáshoz szükséges)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • mentor (tanulás ideje alatt)
  • családias hangulat
  • Csapatépítők
  • fejlődési lehetőség
  • alkalmazotti jogviszony
  • rugalmas időbeosztás
  • hosszú távú, megbecsült pozíció

A jelentkezés az űrlap kitöltésével és a fényképes önéletrajz EMAIL-ben való elküldésével érvényes csak!